zadaj pytanie - na pewno odpowiem

niedziela, 9 września 2012

Wielki kapeć

W dzisiejszym wpisie opowiem wam nietypową historię, która przydarzyła się 27-letniemu Brytyjczykowi (Tom Boddingham). Posiadał on jedną stopę większą od drugiej, dlatego musiał zamawiać buty przez internet (szyte na miarę), bo jak wiadomo, w sklepie takich nie znajdziemy. Firma u której te kapcie zamawiał, mieściła się w Chinach. Któryś z pracowników źle przeczytał zamówienie i pomylił wielkości butów. Jeden but powinien mieć numer 13 (w Europie to numer 47-48), a drugi 14,5. Najwięcej problemów przyniósł ten drugi but, ponieważ zamiast wykonać kapcia o danym rozmiarze, wykonali go w wielkości 1450, czyli ponad metr długości. Oto kilka zdjęć:


Brytyjczyk jednak nie robił sobie z tego problemów, bo jak mówił: "Ma wymiary 210x130x65 centymetrów, takie same jak niedźwiedź grizzly. Pewnie jestem właścicielem największego kapcia na świecie" i ma zamiar sprzedać buta na aukcji. W zaletach podał argument, że w kapciu można... spać. Doskonale pełni rolę fotela, lub łóżka. Hmm, może i ja go sobie zakupię?  

Jak tłumaczyli się chińscy pracownicy? Podobno myśleli, że but ma służyć za reklamę do firmy sklepowej, dlatego nie potrudzili się, aby sprawdzić zamówienie jeszcze raz.

Co o tym myślicie? Co byście zrobili, gdybyście byli w posiadaniu takiego kapcia?

12 komentarzy:

 1. ha ha ja bym spała w tym kapciu :D

  OdpowiedzUsuń
 2. jak dla mnie rewelacja! :D idealny na zimowe wieczory :D

  OdpowiedzUsuń
 3. ha, moja Emma miała by fajne łóżeczko w nocy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kapeć!!! Yey!!! Ja taki kcem!!! *-*

  OdpowiedzUsuń
 5. Zawsze trzeba mieć nadzieje! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetne :D
  Obserw za obserw? LimitedSmile.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. haha, rozwalające xD
  ***

  create--yourself.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. haha :D
  bardzo nowoczesna sofa ^^

  OdpowiedzUsuń
 9. Spała bym w nim. Idealny jak dla mnie.

  OdpowiedzUsuń