zadaj pytanie - na pewno odpowiem

czwartek, 26 lipca 2012

Rzeźby z książek

Do pewnego czasu myślałam, że książki służą tylko i wyłącznie do czytania - bo po to przecież zostały stworzone, prawda? Jednak pewien obrazek zmienił mój pogląd co do tego. Słyszeliście kiedyś o artystach, którzy rzeźbią w książkach? Robią wspaniałe rzeźby, które wyglądają jak z bajki:


Niektóre obrazki bardzo trudno odróżnić od rzeźby. Gdyby nie okładka, nawet nie wiedziałabym, że to są książki! Jedna taka rzeźba zajmuje bardzo dużo czasu - na pewno więcej niż tydzień (choć to zależy od ilości szczegółów) i bardzo trudno ją zrobić, ponieważ potrzeba dużo skupienia i precyzji. 

Tutaj macie filmik:


Co o tym sądzicie?

11 komentarzy:

 1. Po prostu podziwiam ludzi którzy umią takie coś zrobić. Łatwe to na prewno nie jest, a tak jak powiedziałas trzeba mieć przy tym dużo skupienia i oczywiście precyzji. Przy kilku sama się zastanawiałam czy to nie jest przypadkiem rzeźba, ale okładka to odzwierciedla;)

  OdpowiedzUsuń
 2. fajne rzeźby xd

  OdpowiedzUsuń
 3. Pomysłowe i kreatywne :)
  Zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 4. jeeeju, swietne to jest *.*

  OdpowiedzUsuń
 5. fajne zapraszam do mnie u mnie nowa notka xd

  OdpowiedzUsuń
 6. Powiem tak. Dla mnie książka jest czymś wyjątkowym. Jest miejscem, gdzie mogę się przenieść w każdej chwili. Rzeźby są piękne, ale jednak mnie nie urzekły ;)

  OdpowiedzUsuń