zadaj pytanie - na pewno odpowiem

poniedziałek, 10 października 2011

Pomysł


Dawno nie pisałam nowego wpisu, ale to przez naukę - mam tyle zadane, że nie wystarcza mi czasu nawet na wyjście na dwór.. No ale znalazłam chwilę na napisanie wpisu, bo w końcu jest sobota i chyba właśnie w tym dniu tygodnia będę co tydzień dodawać posty. Nie będę już was zanudzać, jakie to moje życie jest zapracowane (bo w końcu to nie jest mój pamiętnik), tylko zabieram się za pisanie wpisu.

A więc, tak na początek chciałabym podziękować wam za komentarze pod poprzednim wpisem - szkoda, że nie macie pomysłów na grę. Na szczęście ja mam już opracowaną całą fabułę. Jak wcześniej pisałam, będzie to gra typu escape (czyli wydostań się z pokoju). Gra nie będzie zbyt trudna,  chodź będzie wymagała logicznego myślenia. Już pracuję nad jej grafiką (mam plan jak co będzie wyglądać), ale niestety nie mogę pobrać programu do robienia gier, ponieważ komputer mi się zwiesza... no ale trudno - będę musiała chyba ściągnąć jakiś inny program...

Jeszcze jedno - założyłam nowego bloga z metamorfozami ze stardoll (metamorfozy-ss). Jeżeli macie konto na stardollu i chcecie metamorfozę, to zgłoście się w zakładce "zgłoszenia", ale najpierw przeczytajcie "regulamin" :)

2 komentarze:

  1. Ja również mam mało czasu przez szkołę. -,-

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawy pomysł na stronkę, ale ja nie mam stardoll.
    Ostatnio mam wiele czasu, ponieważ nauka jakoś łatwo mi przychodzi, nie licząc niemieckiego...

    OdpowiedzUsuń