zadaj pytanie - na pewno odpowiem

sobota, 15 września 2012

Instagramowy aparat

Zapewne znacie lub kojarzycie dość sławną aplikację Instagram, która służy do obrabiania zdjęć (dodawanie efektów, zmienianie kolorów itp.) Żeby z niej korzystać, trzeba mieć iPhona, dlatego nie wszyscy mogą sobie pozwolić na taką aplikację. Ostatnimi czasy ta aplikacja stała się dość popularna i coraz więcej osób zaczyna z niej korzystać, dlatego twórcy Instagramu postanowili stworzyć coś zupełnie nowego, a mianowicie Instagramowy aparat. oto kilka zdjęć:


Do czego służy ten aparat? Oczywiście do robienia zdjęć. Dodatkową opcją jest zainstalowana aplikacja Instagram, żeby ci, którzy nie posiadają iPhona mogli z niej korzystać. W dodatku aparat od razu drukuje zdjęcia, więc nie trzeba czekać na wywoływanie ich.


Co do budowy aparatu, to nie przypomina ona ani cyfrówek, ani lustrzanek. Myślę więc, że twórcy próbowali wzorować się na starszych aparatach w trochę nowocześniejszej wersji. Ogólnie, to aparat się dość wyróżnia, więc na pewno zwrócimy na siebie uwagę gdy wyjdziemy z nim na ulicę. 

Dzięki jego nietypowej budowie i aplikacji Instagram, aparat potocznie został nazwany "aparatem dla hipsterów", bo jak wiadomo, każdy hipster pragnie się wyróżniać. Co jednak będzie, gdy wszyscy zaczną korzystać z Instagramu?

Co o tym myślicie? Podoba wam się taki aparat?

6 komentarzy:

 1. Pewnie drogie takie cacko jest :)

  OdpowiedzUsuń
 2. oj, chciałoby się mieć takie cudeńko :)

  OdpowiedzUsuń
 3. tego się nie spodziewałam! nie przepadam za Instagramem choć przyznaję, z byle czego można zrobić naprawdę fajne zdjęcie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny, chciałabym taki mieć. Na pewno strasznie drogi....

  OdpowiedzUsuń